Březen 2008

Zemřela přímo na přehlídkovém molu

30. března 2008 v 14:52 Modelky s Anorexii
Zemřela přímo na přehlídkovém molu
Modelka Luise Ramos (22) několik
dní před módní přehlídkou tvrdě hla-
dověla,aby měla co nejdokonalejší
tělo. ,,Od chvíle,kdy se dozvěděla,
že bude na té módní přehlídce
vystupovat,přestala jíst, ´´prozradil
zoufalý otec. ,,Vždy ráda zdravě
jedla,ale ke konci už pila jen
Colu Light. ´´Na své vysněné módní
přehlídce předvedla večerní šaty,
spadla na zem. Lékaři jen stanovili smrt
-selhání srdce následkem hladovění.

Konec Anorektickým modelkám!

30. března 2008 v 14:42 Anorexie
Konec anorektickým modelkám!!
Proti anorexii už začali bojovat i pořadatelé modních
přehlídek-právě tam je totiž tahle nemoc nejrozšiřenejší! Na
nedávném madridském týdnu módy si tedy musela celá třetina
modelek sbalit kufry a odjet domů. ,,Vyhověli jsme lonˇským protes-
tům lékařů. Podle nich totiž mladé dívky chtějí vypadat stejně hubeně
jsko modelky,a proto začínají držet drastické dietya startují jak
u sebe anorexii, ´´pronesl jeden z organizátorů akce. Stejný problém je
i v Česku-i u nás stále přibývá lidí trpících anorexií. Vyjímkou už netvoří
ani děti mezi odmým a desátým rokem.

4.diplom za SONB

23. března 2008 v 18:39 Diplomy


o filmu

18. března 2008 v 20:01 Mezi Námi děvčaty
O FILMU:
Hlavními hrdinkami skvělé a rozverné komedie MEZI NÁMI DĚVČATY jsou Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan. Dr. Tess Colemanová (Curtis) a její dospívající dcera Anna (Lohan) mají jedno společné - neshodnou se naprosto v ničem. Ať už jde o šaty, účes, muže nebo Annino hraní v rockové kapele. Po jedné zvlášť výbušné rodinné scéně jim život změní poněkud tajemná nehoda. V pátek ráno je svět úplně naruby - Tess i Anna si vyměnily svá těla. Teď musí být doslova a do písmene - v kůži té druhé - a snažit se pochopit její názory a chování. Ale v sobotu se má Tess vdávat, a tak je třeba najít cestu zpátky. A to rychle. Komedie MEZI NÁMI DĚVČATY je plná rockové muziky, porozumění i báječné legrace.
This is alternative content.

xD

18. března 2008 v 20:01 Mezi Námi děvčaty
Bild 1 zu Freaky Friday - Ein voll verrückter Freitag
Bild 2 zu Freaky Friday - Ein voll verrückter Freitag

foto

18. března 2008 v 19:58 Mezi Námi děvčaty
Bild 1 zu Freaky Friday - Ein voll verrückter Freitag
Freaky Friday
životopis

2. března 2008 v 18:19 Lil Bow Wow
Narozen: 9.března 1987, Columbus, Ohio
Discography:
2000 - Beware of Dog
2001 - Doggy Bag
2003 - Unleashed
2005 - Wanted
Nikdo by snad nevěřil tomu, že by se tak malý kluk, jako byl Shad Gregory Moss, mohl dostat do světa hip hopu v tolika letech, ale je tomu tak. Už jako malý kluk měl nadání a už v pěti letech ho bylo vidět. V této době používal pseudonym "Kid Gangsta". Jako první si všimnul mladého talenta hip hopový mág Snopp Dogg a to během "The Chronic Tour". Snopp Dogg se mladého chlapce ujal a dal mu nový pseudonym Lil Bow Wow. Ukázal mu novou cestu a změnil jeho dětský styl. Jako další, kdo si Bow Wow všimnul byl producent Jermaine Durpi, známý jako JD z nahrávací společnosti So So Def. JD spolupracoval i s dalšími mladými rapery jako byli například Kris Kross a Da Brat a v Bow Wow viděl podobný potenciál. Toto byl asi hlavní důvod proč se Bow Wow dostal pod ochranná křídla So So Def.
Lil Bow Wow vydává své první album!
Byla to jen otázka času, kdy se Bow odhodlá k vydání svého prvního počinu. JermaineDupri se dal do práce a spolu s Brianem Michel Coxem vytvořili podklady pro mladého umělce. První placka byla na světe v roce 2000 a nesla název "Beware of Dog". Toto album bylo nejvíc proslaveno písní "Bounce With Me" a zajisté singlem "That's My Name", kde si dal hostovačku Snopp Dogg. Další píseň, která stojí za zmínku na tomto cd je "Ghetto Girl". Toto cd mělo docela velký úspěch a tak bylo zřejmé, že Lil Bow Wow bude pokračovat ve své tvorbě. Je jisté, že hodně velký podíl na této placce udělal JD a to hlavně svými beaty, které jsou opravdu dobré.
V roce 2002 se Bow rozhodnul vydat své druhé cd. Neslo název "Doggy Bag". Největší hity na tomto cd byly určitě písně "Thant You" (hostovačka Jagged Edge) "Take YouHome" (producent byl The Neptunes, který v této době dělal jeden dobrý beat za druhým). V
tomto roce se Lil Bow Wow dostal i do Holllywodu a zahrál si hlavní roli ve filmu "Like Mike" (Jako Mike). Tento film stojí za podívání.
Stručný popis: Bow Wow vyrůstá v dětském domově. Jednoho slunečného dne přinese chůva ošoupané boty od Nike, na kterých je napsáno MJ (Michael Jordan). Nejsou to ovšem obyčejné boty, jsou kouzelné a když si je někdo nazuje a začne hrát basket, má stejnou sílu a dovednosti jako Michael Jordan. Tímto způsobem se dostane malý klučina do týmu Los Angeles Knights, kde se nakonec seznámí se svým budoucím tatínkem.
Ve stejném roce je i Lil Bow Wow přejmenován na Bow Wow. Další změnou bylo opuštění labelu So So Def a podepsání nové smlouvy u Columbia records. První cd, které vzniklo pod Columbia neslo název "Unleashed". Vyšlo v roce 2003 a je na něm vidět určitý vývoj Bow Wow. Podle mého to není tak "dětinské" cd jako ty předešlé. Mezi největší pecky na této placce patří: "My Baby", kde si dal hostovačku Jagged Edge. Nakonec z toho vyšla slušna R&B pecka. Další zajímavá píseň je Let's Get Down. Mezi další úspěchy tohoto mladého talenta patří obsazení ve filmech Family Vacation (rok 2004) a Roll Bounce (rok 2005). V této době opustil dráhu hip hopu a oddal se naplno filmové kariéře.
V Roce 2005 se opět dal dohromady s JD a společně vytvořili cd "Wanted" (2005). Podle mého je to už něco jiného a Bow Wow se dostal do jiné sféry hip hopu. Cd mělo úspěch především díky hitu "Let Me Hold You" (hostovačka Omarion z B2K) a písni "Like You" (hostovačka Ciara). Na dalších trackách se objevují hosté jako je Snoop Dogg a samožřejmě Jermaine Dupri.