Duben 2007

Sandra Bell info+fotky

30. dubna 2007 v 16:32 Sandra Bell
-narodila se 11.11.1992
-místo narození : Frýdek Místek
-Bydlela v malé obci na Ostravici
-Od šesti let chodila do Lidové školy umění ve Frýdlantě/ nad Ostravicí na hodiny baletu a zpěvu.
-Taktéž chodila do modelingové školy a už jako malá holka předváděla dětské modely na módních přehlídkách
-V deseti letech se přestěhovala do Prahy , dále pokračovala se zpěvem v lidové škole umění , ale tentokrát v Říčanech u Prahy. Prošla druhou modelingovou školou Lamberti and Garccia, kde se naučila pracovat před objektivem. Komentuje to : ,, Je to práce tvrdá a náročná, ale přesto jsem si jí zamilovala ´´.
-Ve dvanácti letech začala chodit na soukromé hodiny zpěvu. Dnes když má trošku volna jezdí za svou oblíbenou učitelkou až do Ostravy.
-V květnu roku 2005 vyhrála titul VíceMiss Varyáda v Karlových Varech.Jako volnou disciplínu zpívala písničku od zpěvačky Heidi Janků "Tahity".
-Ve třinácti letech nazpívala svou první písničku od jejího velkého vzoru a amerického miláčka Hillary Duff "Hey Now".
-Její největší láskou je pop a proto z ní nikdy nebude žádná rockerka nebo rapperka.
-Momentálně je na základní škole v Praze a má ještě rok aby se rozmyslela o své budoucnosti.....

Herci

30. dubna 2007 v 12:57 Rebelové
Jan Révai, "Šimon"

Narodil se 11.února 1974 v Kladně. Vyučil se automechanikem. Poprvé se objevil v muzikálu Dracula. Poté vystupoval v dalších muzikálech jako např. v Hair, Mise, Romeo a Julie, Carmen, Pomáda (role Sonny). V současné době vystupuje v muzikálu Johanka z Arku (role Smrt a Anděl). Působil i v zahraničních produkcích např. v Německu v muzikálu s taneční skupinou Uno.
Hostuje v Hudebním divadle v Karlíně (Zasněžená romance a Sny z New Yorku). První filmové zkušenosti získal v zahraničním akčním filmu Enter the Eagle (čínsko - americko - česká koprodukce).
Film byl natáčen v Hong - Kongu a v Čechách. V tomto filmu se objevil po boku dcery legendárního Bruce Leeho.
Dále hrál v televizní inscenaci Život, který ti dávám, televizním filmu Polojasno (režie Filip Renč) atd.
V mládí se věnoval parkurovému jezdectví a karate, později se věnoval společenskému tanci. Je velmi pohybově nadaný.
Mluví plynně anglicky. Jazykové znalosti využil při již zmiňovaném filmu Enter the Eagle. K jeho zálibám patří extrémní sporty, ale jako protiklad se zajímá o východní kulturu, zejména o relaxaci těla i ducha.
Jak sám říká: "Rád riskuji a zkouším vše nové, co jsem ještě nezkusil a vše co dělám, dělám naplno."
Lubo Kostelný, "Eman"

Narozen 5.července 1981 v Martině.Během studia na základní škole začal hrát v divadle SNP v Martině - Hrajme sa na Petra. K této hře byla vydána deska. Studium na Konzervatoriu v Bratislavě - hudebně - dramatický obor Studium na VŠMU - profesoři M.Vašáryová a M.Huba.

Role:
Sokoliár Tomáš - režie Václav Vorlíček
Krajinka - M.Šulík

K jeho zálibám patří zpívání a poslech hudby zejména triphopu.
Jaromír Nosek, "Bob"

Narodil se 1.února 1978 v Jilemnici (okres Semily).
Vystudoval gymnazium Ivana Olbrachta v Semilech.Poté naštěvoval JAMU v Brně.
První role získal již při studiu na JAMU. Hostoval v ND v Brně ve hře Imanuel Kant v režii Martina Čičváka.
V televizi vytvořil několik epizodních postav a hlavní roli v dětských Bakalařích.
Mezi jeho zájmy patří hra na klavír, zpěv a zejména malování a kreslení, i když jak sám říká: "Teď na to nemám moc času."
Zuzana Norisová, "Tereza"

Narozena 24.ledna 1979 v Malackách. Vystudovala konzervatoř v Bratislavě obor hudebně - dramatický. Hostovala v Divadle Andreja Bagara v Nitře, kde nastudovala role: Becky ve hře Tom Sawyer (režie: Martin Kákoš), Tereza v rockové opeře Povraz s jedným koncom (režie: Soňa Ferancová), Chiffon v muzikálu Malý obchod hrôzy (režie: Ján Ďurovčík ). Dále hostovala v Slovenském národním divadle v Bratislavě v muzikálu Malá nočná hudba v roli Fredderiky (režie:Peter Mikulík). Účinkovala v TV seriálu Vel'ké srdce v roli L'ubky (režie: Peter Mikulík), v TV seriálu Horská služba v roli Kristiny (režie: Peter Kocka) a v televizní inscenaci Súdny deň v roli Anny (režie: Martin Kákoš).
V současné době účinkuje v muzikálu Pomáda v roli Sandy (režie: Ján Ďurovčík) v Praze na Výstavišti, dále nastudovává roli Sugar v muzikálu Niekto to rád horúce (režie: Milan Lasica) na Nové scéně v Bratislavě.
Anna Veselá, "Julča"

Narodila se 11. června 1977 ve Frýdlantě v Čechách. Vystudovala brněnskou konzervatoř.
V posledních dvou letech působí v brněnském Ha Divadle, v divadle 7 a půl a v loutkovém divadle Radost.
Hrála ve filmové pohádce Císař a Tambor (režie: Václav Křístek) a televizní pohádce Jak kováři přišly k měchu.
Žije v Brně.
Alžběta Stanková, "Bugyna"

Narozena 31. března 1979 v Bratislavě. Vystudovala německé gymnázium v Bratislavě. Poté studovala na státní konzervatoři v Bratislavě a na Ekonomické univerzitě tamtéž.
Získala angažmá v Radošínském naivním divadle v Bratislavě.
V současné době vystupuje v muzikálu Pomáda v rolích Frenchy, Patty a Cha - Chy. Má ráda hru na klavír, které se věnuje již 12 let.
Martin Kubačák, "Olda"

Narodil se 8. května 1976 v Praze. Vystudoval gymnázium. Pak byl přijat na DAMU, kde byli jeho pedagogy Jana Hlaváčová, Svatopluk Skopal a Dana Kolářová. Dvakrát hostoval v Divadle na Vinohradech. Získal angažmá v Jihočeském Divadle v Českých Budějovicích. Filmové a televizní zkušenosti získal na projektech Na Hraně (režie p. Dufek), Polojasno (Filip Renč), Živá voda (p. Linhart). K jeho zájmům patří divadlo, parašutismus a připravuje se na potápěčské kursy.
Ondřej Šípek, "Tuřín"

Narodil se 8. Července 1975 v Prostějově. Navštěvoval základní školu se zaměřením na lední hokej a zároveň navštěvoval LŠU. Úspěšně prošel sítem na konzervatoř v Brně. Po 4 letech pokračuje v divadelním studiu na brněnské JAMU, kde absolvoval ve hře Bertolda Brechta Baal v režii Martina Čičváka. Během studia hostoval v několika brněnských divadlech. V současné době má angažmá v Horáckém divadle v Jihlavě. Role Tuřína je jeho filmovým debutem.
Mezi jeho koníčky patří sport a spánek
Petr Burian, "Drmola"

Narodil se 1. prosince 1976. Vystudoval Státní konzervatoř v Praze, obor hudebně-dramatický (absolvoval v roce 1998). Hostoval v divadle v Karlových Varech, nyní hostuje v pražském Činoherním klubu.
Filmové zkušenosti získal například ve filmu režisérky Z. Zemanové Eine kleine jazz music nebo v Tmavomodrém světě režiséra Jana Svěráka. V letech 1996 - 1999 účinkoval v různých televizních pořadech jako například: Co mám dělat, když…. (40 dílů), O poklad Anežky české, v seriálu Na lavici obžalovaných (režie M. Holý) aj. V neposlední řadě hrál také v televizním filmu režiséra Filipa Renče Polojasno.
Od roku 1994 aktivně působí i v dabingu. V letech 1998 - 2000 působil na rádiu Zlatá Praha jako moderátor ranního vysílání.
Mezi jeho záliby patří sport, francouzská kinematografie a Francie obecně.

rebelové

30. dubna 2007 v 12:54 Rebelové
Rebelové (ČR 2001, 110 min.)
Děj úspěšného písničkového retrofilmu se odehrává v západočeském pohraničí na jaře 1968. Jeho protagonisty jsou tři mladíci, kteří utíkají z vojny a chystají se překročit státní hranici. Přitom se sblíží se třemi pohlednými studentkami, které mají těsně před maturitou. Všichni jsou opojně mladí a beznadějně zamilovaní. Doba však jejich lásce příliš nepřeje... Snímek natočil známý režisér Filip Renč (Requiem pro panenku, Válka barev), se kterým na námětu a scénáři spolupracoval další zkušený tvůrce Zdeněk Zelenka. Ve filmu si zahráli mj. Zuzana Norisová, Jan Révai, Tomáš Hanák, František Němec, Helga Čočková, Josef Carda, Bronislav Poloczek a Jiřina Bohdalová. Velkými lákadly snímku jsou kromě hlavních protagonistů svěží výtvarná stylizace, nápaditá choreografie a podmanivé hity 60.let, inscenované v podobě prvních studiových videoklipů.

fotenky

30. dubna 2007 v 12:51 Rebelové
Učitelský sbor
Vysněná svatba
San Francisko
Já budu chodit po špičkách...
ŠŠŠ...

foto

30. dubna 2007 v 12:47 Rebelové
Olda
Oslava...
Terezka

fotky z poutě

30. dubna 2007 v 12:46 Rebelové
Pouť

zase další fotky

30. dubna 2007 v 12:45 Rebelové
Zvoní!!!
Tenhle film prostě miluju vy taky??? pište do komentářu co si myslíte děkuju!! :)

rebelové fotky!

30. dubna 2007 v 12:42 Rebelové
Olda si tahá číslo otázky...

beyonce

29. dubna 2007 v 20:10 Beyonce


životopis beyonce

29. dubna 2007 v 20:07 Beyonce
Datum narození:04.09.1981
Místo narození:Houston, Texas, USA
Znamení:Panna
Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem. Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records. Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die". Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou. Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové. Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..


beyonce fotešky

29. dubna 2007 v 20:04 Beyonce

Beyonce fotky

29. dubna 2007 v 20:00 Beyonce

bud sexy

29. dubna 2007 v 19:59 moda a beauty
1.TRIK! VŠECHNO JE OTÁZKOU POSTOJE!
Co to vůbec znamená "být sexy"?Krátká sukně?Svůdný make-up?Vysoký kramfleky?Ženská postava?Velká prsa?To asi těžko."Být sexy" je postoj,ne vnější vzhled.Stejně jako pravá krása,přichází i sex-appeal zevnitř.Pokud jsi šťastná,sebevědomá a máš ráda sama sebe,působíš automaticky sexy.Proč?Protože se ve tvém vystupování odráží tvoje duše.Tvoje rty se usmívají,hlas působí srdečně,oči září,tvoje gesta vypadají uvolněně,tvoje chůze je lehká-prostě působíš elektrizujícím dojmem.Jsi sexy.
2.TRIK! KOUKNI SE MI DO OČÍ!
Je jen málo lidí,kteří působí sexy,aniž by pro to něco dělali.Většina z nás se musí uchýlit k malým trikům,abychom svůj protějšek očarovali.Nejjednodušší z nich je oční kontakt!Podívej se svému idolovi přímo do očí,díky tomu dube věřit,že je pro tebe ten jediný člověk na světě.A pokud to má být správný sexy pohled,měl by být hluboký a jen o trošku delší než rozdáváš svým kámoškám...
3.TRIK! MILUJU ŽIVOT!
Kdo to vlastně řekl,že se klukům líbí,když holky dělají,jako že je vůbec nezajímají?Jasně,někdy finta,kdy se snažíš být cool,distancovaná a nedotknutelná,abys vzbudila jeho zájem,může fungovat.Ale většinou mají kluci rádi holky,které si lebedí v tom,že je má někdo rád.V kurzu jsou roštěnky,které jsou veselé a vychutnávají si život plnými doušky!Takže buď přátelská a otevřená.Dej světu najevo,že se dokážeš nadchnout pro různé věci a radovat se ze skvělých chvilek a hezkých zážitků.A že se zajímáš o lidi kolem sebe.Bav se životem!Protože být přátelská je sexy.Radost ze života je sexy.Tvůj smích se sexy.
4.TRIK! VYSTUP Z ŠEDI!
Není nic tak málo sexy jako nuda a šeď.Ale co proti tomu můžeš udělat?Vždyť všední dny jsou většinou celkem monotónní-ráno vstát,jít do školy,pak na oběd,domů,spát...Recept na zpestření je jednoduchý:proč se pořád držet pravidel?Podstup občas nějaké to riziko.Buď nevypočitatelná,překvapivá,spontánní!Nemůžeš očekávat,že budeš působit sexy,pokud budeš každý den vypadat stejně,budeš se chovat pořád stejně vzorně a budeš neustále s každým souhlasit.Být sexy znamená být taky trochu drzá,vyvést druhé sem tam z míry.A hlavně-věřit si!
5.TRIK!BLÁZNIVÉ VĚCIČKY!
Jen ten,kdo je nápadný,je také brán na vědomí!Proto platí:měj odvahu být trochu jiná než ostatní.Přitom nejde o to osvojit si nutně nějakou špatnou vlastnost nebo zlozvyk a nebo se za každou cenu oblékat naprosto praštěně.Jde spíš o oživení tvojí originality!Ukaž všem,že jsi něco spešl a máš svou hlavu.Ráda balancuješ na kraji chodníku?Líbí se ti mít každý měsíc nový účes?Ráda si sama pro sebe zpíváš?Nebo ráda nosíš nápadné a zvláštní prsteny?Dej svým malým bláznovstvím volný průběh,ukaž je-to působí přitažlivě.
6.TRIK! PŘÍSNĚ TAJNÉ!
Být k druhým otevřená,mít origoš vlastnosti,neschovávat se a nepřetvařovat,říct svůj názor-to všechno je sexy.Přes všechnu tu otevřenostby sis ale měla zachovat nějaké to tajemství.Protože být sexy má i co do činění s fantazií a když na sebe hned všechno nevykvákáš,budeš v ostatních fantazii probouzet.Působí to oslňujícím dojmem.Jednoduše řečeno to znamená asi tohle:nech sem tam nějakou tu otázku nezodpovězenou,nevykládej hned na stůl všechny karty.Pokud se tě nějaký kluk třeba zeptá na něco osobního,tak se jen usměj a řekni:"Zkus hádat."
7.TRIK! THINK SEXY!
Kluci prý myslí neustále na sex.My,holky,zase naopak tvrdíme,že v tomhle jsme úúúplně jiné.Ale upřímně:na co myslíš,když vidíš nějakého sladkého týpka?"Ale spíš:"Jé,ten má ale smyslné rty!Jaký by to asi bylo se s ním líbat?"Je tu ovšem jeden problém:My,holky,tenhle způsob myšlení jen málokdy přiznáme a občas se za to dokonce stydíme.Přitom není nic špatného na tom,když myslíš trochu "sexy".
8.TRIK! ZRCADLO,ZRCADLO!
Líbí se ti,co vidíš v zrcadle?Pokud ano-tak ti gratulujem!Protože jen ten,kdo sám sebe považuje za přitažlivého a obdivuhodného,vyzařuje zvláštní "něco",které všechny ohromí.Ten,kdo má rád sám sebe,vystupuje sebevědoměji než někdo,kdo se ve svém těle necítí dobře.Proto se postav před zrcadlo a objev přednosti svého těla!Prohlédni si pořádně svoji chůzi-rovné držení těla a smyslný pohyb boků signalizuje:"Já přicházím!Podívejte se na mě!Jsem sexy!"A pak už je úplně fuk,že třeba nemáš dokonalý zadeček nebo úchvatná ňadra!Hledej na sobě dobré stránky a ne jenom nedostatky!
9.TRIK! Style Guide!
Sexy jsou jenom holky,který jsou dokonale nalíčený a skvěle oháklý.Tak to sis doteďka určitě myslela,viď.Ale bacha!Sexy nepůsobí hadříky,ale člověk,který je nosí!Sexy obleček z velkým výstřihem,vysoké podpatky a rudá rtěnka nejsou k ničemu,pokud se ve volných kapsáčích,teniskách a přirozeném make-upu cítíš mnohem líp.Kdybys na sobě neměla svoje oblíbené oblečení,budeš si připadat divně a pak taky samozřejmě působit křečovitě.Mnoho důležitější,než stylingové experimenty je,že zůstaneš věrná svému stylu a budeš se ve svém oblečení pohybovat především uvolněně.Vždyť proč si třeba neobléct oblíbené kapsáče,tenisky a sexy topík?Jen ten,kdo se cítí dobře,působí tak sexy!
10.TRIK! Správné dávkování!
Holky,co se dělají vzácnými,zůstávají pro kluky na dlouho zajímavým objektem.Pokud bys měla každý den slavnostní jídlo,taky by tě prostě jednou přešla chuť.A s tím "být sexy" je to podobné-stálý nadbytek sex-appealu začne brzy působit nudně.Použivej svoji ženskost jen cíleně!Je to cenný a účinný nástroj,který bys klukům neměla nabízet se slevou!
K tomu,abys byla sexy,NEPOTŘEBUJEŠ:
  • drahé šminky
  • dělat na každého cukrbliky
  • nejíst zmrzlinu
  • namyšleně všechny přehlížet
  • extra krátkou minisukni
  • každý týden jiného kluka
  • stydlivě klopit oči
  • všem vyprávět,jak jsi skvělá
  • tančit jako ďáblice
  • smát se každé hlouposti

jaké barvy stínů na jaké oči??

29. dubna 2007 v 19:58 moda a beauty

Jak si vybrat stíny podle barvy očí?

Jak se nalíčit tak, aby ti to co nejvíce slušelo? Jaké barvy si vybrat? * Pro modré oči
Prozařte pomněnkové oči kontrastním teplým odstínem. Sáhněte po oranžové a zemitých barvách, jako jsou čokoládová, mandarinková nebo neutrální oříšková.
Vytvarujte oko hnědou tužkou. Poprašte víčka korálovou barvou ve dvou vrstvách. Váš pohled se prohloubí, když výrazněji nalíčíte víčka přesně v místě ohybu.

* Pro zelené oči
Vaše kočičí oči vyniknou, když je orámujete růžovou nebo teplým tónem levandulové.Pokud chcete získat sexy pohled faraonky Kleopatry, obtáhněte víčko tekutou černou linkou.

* Pro hnědé oči
Hřejivé čokoládové oči osvěžte chladivými modrými tóny. Ve vaší malířské paletě by se měl objevit odstín kobaltové nebo azurové modři. Chybět by neměla ani blankytná barva nebes. Ozdobte oční střechy světle modrými třpytivými stíny. Dolní víčka obtáhněte o odstín tmavší tužkou na oči. Díky tomuto osvědčenému triku získáte uhrančivý pohled, který zhypnotizuje i ostříleného lovce šelem.
Tenký černý nákres skvěle kontrastuje s něžnými stíny a působí sexy!

--- Když jsem si tyto tipy přečetla, říkala jsem si že to blbost. Ale pak jsem to zkusila na kamarádkách a výsledek byl super!

10 dietních hříchů podle hvězd

29. dubna 2007 v 19:55 moda a beauty
1
1 Sůl
Jste zvyklí hodně solit? Tak s tím rychle přestaňte stejně jako třeba Gábina Partyšová (27). Nejenže sůl zadržuje v těle vodu, ale navíc zpomaluje spalování tuků. Naopak nešetřete česnekem, který posílí imunitu, a čili, které zrychlí metabolismus.
2
2 Bílé pečivo
Victoria Beckhamová (31) za svou štíhlou postavu vděčí hlavně tomu, že se vzdala bílého pečiva. Nemusíte do své oblíbené pekárny přestat chodit úplně, bílé pečivo vyměňte za zdravější, celozrnné. Budete se po něm cítit déle sytí!
3
3 Cukr
Cukr nemá žádnou výživnou hodnotu, takže ho ze svého jídelníčku můžete klidně vyškrtnout. Jako Lucie Vondráčková (26), která si radši dá ovoce. Uvidíte, že jakmile se vám srovná hladina cukru v krvi, budete se cítit skvěle!
4
4 Kofein
Kofein v kávě je droga a obsahuje i toxické látky, a navíc taky zadržuje vodu v těle. Zkuste si radši jako herečka Marcia Crossová (44) po ránu dát čerstvý džus nebo šálek zeleného čaje, který zrychlý váš metabolismus.
5
5 Vynechat snídani
I když Diana Kobzanová (24) vypadá, jako když vůbec nejí, opak je pravdou. Jí hlavně ráno! Snídaně je nejdůležitější jídlo z celého dne. Dejte si jogurt, tmavý toast, vajíčka nebo cereálie, ať nastartujete svůj metabolismus.
6
6 Nasycené tuky
Aby tělo mohlo dobře fungovat, potřebuje tuky. Ale ty zdravé! Třeba takové, které se nacházejí v olivovém oleji, oříškách či avokádu. Jako Uma Thurmanová (35) se proto vyvarujte smažených jídel a všech špatných tuků. Budete mít víc energie!
7
7 Nedostatek spánku
Mnohé výzkumy prokázaly, že nedostatek spánku má vliv na hormony, které působí na naše chutě. Takže pokud málo spíte, máte větší chuť na nezdravé jídlo! Třeba Jennifer Lopezová (36) proto spí minimálně osm hodin denně.
8
8 Alkohol
Pít alkohol znamená dostávat do těla takzvané prázdné kalorie, které tělo neumí přeměnit v energii, blokuje vstřebávání živin a vaše pleť je zašedlá! Gwyneth Paltrowová (33) se kvůli tomu alkoholu nedotkla už přes tři roky a vypadá skvěle.
9
9 Fast food
Jídla z fast foodů jsou nejen nezdravá, ale zároveň vaše tělo zahltí různými chemikáliemi a otupí vaše chuťové buňky! Není nad to, vařit si zdravě doma nebo se stravovat v biorestauracích jako herečka Zdeňka Žádníková-Volencová (31).
10
10 Dehydratace
Nedostatek tekutin vašemu tělu ubližuje! Nejenže nemůže pořádně fungovat, tedy spalovat energii, ale zároveň trpí zažívacími potížemi. Třeba Liz Hurleyová (39) vypije až tři litry tekutin denně

10 tipů na hubnutí

29. dubna 2007 v 19:53 moda a beauty
TADY VÁM PROZRADÍM NĚKOLIK TIPŮ SE KTERÝMI SI UDRŽÍTE ŠTÍHLOU LINII.
1.) Dejte si pořádnou snídani.Třeba musli,ovoce a klidně ještě plátkový sýr a chléb.Snídaně vás totiž skvěle nastartuje a nebudete mít během dne potřebu se něčím dojídat.
2.)Večer uuž je vaše trávení pomalejší,protose snažte najíst se naposledy maximálně v 18:00.Dejte si jen lehkou večeři,jinak tělo nestihne vše využít do snídaně a promění zbylou potravu v tuky.
3.) Když dostanete chuť na sladké,dopřejte is ho.Ideální jsou gumoví medvídci,nebo dětská přesnídávka,to je fakt mňamka a nemá téměř žádný tuk:-)
4.)Zdání klame.Do spousty potravin byste to sice neřekli,ale obsahují více kalorií než je zdrávo.Výborným příkladem je sušené ovoce,jehož 100 gramů má ve většině případech více kalorií než porce oběda.
5.)Pozor na přílohy.Brambory obsahují spousty škrobů a jsou velmi těžko stravitelné.Naopak rýže si můžete dopřát,kolik chcete,protože je z příloh nejzdravější.
6.)Rybí a drůbeží maso je nejzdravější a nejdietnější.Zapomeňte na tučné vepřové.
7.)Pozor na plátkové sýry.Tady se vyplatí pozorně si přečíst nutriční tabulku.Některé obsahují velmi mnoho tuku.
8.)Ovoce a zeleniny můžete sníst kolik chcete.Ideální je meloun,jablka nebo banány,kteří vás zasytí rychle a na dlouhou dobu.
9.)Zuby si můžete čistit i víckrát denně než dvakrát denně.Nejenže budete mít pěkný chrup,ale i chuť zubní pasty potlačí chuť přecpávat se.
10.)A teď ten poslední,snad nejdůležitější tip na hubnutí.Sport.Bez něho je toto zdravé stravování úplně zbytečné.Takže jezte zdravě a hýbejte se.

líčení očí

29. dubna 2007 v 19:43 moda a beauty
Omlouvám se,že tento článek byl dříve trochu poletený a tak jsem ho opravila.Doufám,že už bude správně.... =)
Jak si vybrat stíny podle barvy očí? Jak se nalíčit tak,aby ti to nejvíc slušelo?
PRO MODRÉ OČI:
Prozařte modré oči stínem ve stejném nebo podobném odstínu modré.Celé víčko postupně vystínujte tak,že začnete od předního koutku světleji a postupně ztmavujte.Také postupujte stínem mírně směrem nahoru a na konci by měl být těsně pod obočím.Vytvarujte oko tmavší modrou enbo černout užkou,která se hodí vždy a ke všemu.Těsně pod obočí také namalujte bílým stínem tenkou stínovou linku...
PRO ZELENÉ OČI:
Vaše kočičičí oči vyniknou,když je orámujete růžovou nebo světlým tónem levandulové.Použít však můžete zelenou a nebo žádný stín...Zelené oči vyniknou samy i beze stínu.Pokud chcete získat ještě hezčí pohled,obtáhněte horní víčko tekutou černou linkou.
PRO HNĚDÉ OČI:
Hřejivé hnědé oči ozařte jemně zlatavým nebo bronzovým stínem pro slavnostnější chvíle.Na denní líčení zvolte jemně béžový nebo světle hnědý odstín..Zde platí stjený způsob stínování,jako jsem již psala u modrých stínů...Tužku v barvě hnědé naneste na vnitřní linku oka...Nic opět nezkazíte černou tužkou ...

jak použít parfém

29. dubna 2007 v 19:41 moda a beauty
SPRÁVNÉ VYCHYTÁVKY,JAK POUŽÍVAT PARFÉMY.
1.)Ve vedrech nepoužívejte silné parfémy,ale spíše odlehčené a svěží letní vůně.V zimě si naopak můžete dovolit i silně vonící kořeněné vůně.
2.)Vůni dávejte na krk,na zápěstí a do dekoltu.Neuškodí ani nanést trochu vůně na vlasy,tam se dobře a dlouho udrží.
3.)Voňavku nikdy nestříkejte na oblečení,mohly by na něm zůstat vidět ošklivé skvrny,které nejdou vyprat.
4.)Vůně na každém voní jinak,proto ji vždy zkoušejte na sobě.
5.)Parfém chraňte před přímým slunenčím zářením.